Napsat recenzi

Royal Decameron Punta Centinela ****

Recenze hotelu Royal Decameron Punta Centinela **** (Ekvádor - Ekvádor - Santa Elena)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2017
Přečteno: 205x
Recenze se líbila: 346 čtenářům
Fotografie: 17
Videa: 0
Komentáře: 0

V tomto hotelu jsem byla s kamarádkou v termínu 30.3. - 8.4.2017. Přivítalo nás velmi krásné počasí a typický vlhký vzduch. Tato dovolená byla pro nás nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování je v hlavní budově, kde jsou standardní pokoje bez balkonu a lednice. Dále je možnost ubytování v části Tropical, kde pokoje disponují balkonem. Některé pokoje mají lednici. Na pokoji je k dispozici trezor za poplatek 3 USD/den. Internet na pokoji také za poplatek, u recepce a v lobby je wifi připojení zdarma, dosah má až k venkovnímu bazénu. Byly jsme ubytovány v hlavní budově s výhledem na oceán, mínus dáváme za absenci balkonu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava all inclusive formou bufetu probíhá v restauraci Costa Brava. Večeře byly každý den různě tématické (ekvádorské, kolumbijské, atd.). Dále hotel nabízí možnost dvou a la carte restaurací - jedna středomořská a jedna ekvádorská. Do těchto dvou rezervací nutná rezervace předem. Strava byla velmi pestrá a chutná, vybere si zde každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

K dispozici jsou dva bazény, jeden z toho dokonce i vyhřívaný a vířivka. Během dne se lehké občerstvení podává i v restauraci u bazénu a v baru na pláži se podává místní specialita "Ceviche". Bar na pláži otevřen 24 hod denně. Pro klientelu, která si chce udržet svoji kondici, je k dispozici posilovna. Dále zde naleznete hrací zónu - ping pong, billiár, šachy, stolní fotbal atd. Na pláži lze využít masáže. Personál je na výbornou, vždy ochotný, usměvavý a vstřícný vyhovět jakémukoli přání. Většina personálu ovládá pouze španělský jazyk. Animace se konaly po celý den včetně večerních programů jak pro děti, tak pro dospělé. V areálu hotelu se nachází diskotéka.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Písčitá pláž s jemným pískem. Po celou dobu našeho pobytu byla vyvěšena červená vlajka. Koupání bylo jen pro zdatné plavce. Na pláži si můžete zapůjčit kajak a využít dalších vodních sportů.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Přímo za branami areálu hotelu se nachází jachtařský klub. Celý tento komplex včetně jachtařského klubu má hlavní bránu, přes kterou se dostanou pouze členové klubu a klienti hotelu. Nejbližší městečko je vzdálené 12 km.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkový dojem z tohoto hotelu je skvělý, určitě mohu dovolenou do tohoto hotelu a celkově do země Ekvádor doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání