Napsat recenzi

Skvělá dovolená

Recenze hotelu Mosaique Beach Resort ***** (Egypt - Taba - Taba Heights)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2022
Přečteno: 108x
Recenze se líbila: 5 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel odpovídal fotografiím, krásné klidné místo, úžasný personál. Po přečtení recenzí zde jsem se nestačila divit a to nejen já. V hotelu jsme z naší skupiny byli všichni velmi spokojeni, nikdo si na nic nestěžoval. Byli jsme nadšení. Jídlo super, každý den velký výběr, skvělá večeře v a la carte restauraci. Každý den jsem chodila do fitnes, vyzkoušela jsem i spa a masáže, byla jsem víc než spokojená.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj jsme měli od recepce vpravo dál od jídelny. Pokoj čistý, útulný a krásná terasa s výhledem na moře byl bonus.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Velký výběr jídla, krásně upravené, každý večer byla jiná večeře, tématická. Jídlo chutné, čerstvé a krásně nazdobené.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Vybavení super, nic nám nechybělo, personál velmi milý a snaživý.

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Krásná dlouhá pláž, doporučujeme boty do vody. Ráno i večer super na procházky.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Promenáda vede do druhého hotelu. Okolí velmi klidné, hezké, dostačující.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Určitě se vrátíme!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Taba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání