Napsat recenzi

hrůza

Recenze hotelu Hotel Dessole Pyramisa Resort ***** (Egypt - Sharm El Sheikh - Shark's Bay)

Hodnocení:
průměrně: 1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 417x
Recenze se líbila: 444 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

jeden den stačil.hotel byl přejmenován na Pyramisa beach resort,podle čehož jsem řídila..Do Sea Magic bych nikdy nejela.absolutně neodpovídá nabídce.po výměně hotelu za Sunrise Select Diamond naprostá spokojenost.

Ubytování  průměrně (2/5)

netekla teplá voda a baterie nedržela ve zdi.ale čisto bylo.ve smlouvě pokoj v patře,nebylo dodrženo.až v 17.hod po hádce na recepci byl pokoj přidělen.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

v jídelně smrad z nafty mastnota na podlaze,chabý vyběr jídla.otevřena jedna jídelna a proto fronty na volná místa.venkovní restaurace nefungují,tudíž raní káva pouze v jídelně.ven se nic brát nesmí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

vybavení normální,služby v poho a personál byl také dobrý

Pláž a moře  průměrně (3/5)

vzdálenost přes asi 130schodů,jinak ok.

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

okolí čisté.obchůdky jak po náletu.ale jako procházka do ničeho dobré.ale taxi vás doveze do okolních městeček bez problémů.doporučuji SOHO,moc pěkné.

Celkový dojem  průměrně (1/5)

celkový dojem hrůza.za poloviční cenu snad.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Lenka: My jsme byli spokojeni - 7. 7. 2013 14:18

Hotel jsme navštívili v 6/2013Animační večery v ruštině pro děti vždy stejné,pro dospělé každý večer jiné.Jídlo různé-grilovaná masa hovězí,kuřecí,chobotničky,ryby.Ovoce menší výběr hlavně melouny,banány,jablka,blumy.Zelenina čerstvá i grilovaná.Moučníky nás upoutali hlavně ty čokoládové.Pokoj (promo)pěkný,čistý,vana,wc,bidet,boční výhled na moře.K moři 145 schodů mezi nimi jsou cesty,asi 5 m cesty,ale příjemná procházka.Jezdí i bus od hotelu k moři zdarma.V moři pěkné ryby,na pískot plavčíka si zvyknete,upozorňuje vás kdy jste moc blízko korálum.Pozor na žluté korály jsou žahavé.Pomohla cibule. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání