Napsat recenzi

Velmi dobré - naprostá spokojenost!

Recenze hotelu Aurora Oriental Resort ***** (Egypt - Sharm El Sheikh - Shark's Bay)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 106x
Recenze se líbila: 12 čtenářům
Fotografie: 17
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Pokoj Pokoj
 • Pěkné vybavení Pěkné vybavení
 • Luxusní postel, spí se tam jako v bavlnce Luxusní postel, spí se tam jako v bavlnce
 • Koupelna čistá, vana trochu opotřebená, ale my se sprchovali. Koupelna čistá, vana trochu opotřebená, ale my se sprchovali.
 • Velmi pěkné prostředí k vykonání hygieny Velmi pěkné prostředí k vykonání hygieny
 • Výhled ze salonku Výhled ze salonku
 • Výhled z balkonu Výhled z balkonu
 • Obrazy na stěnách, vytvoří domáckou atmosféru Obrazy na stěnách, vytvoří domáckou atmosféru
 • Společný prostor Společný prostor
 • Práce úklidového servisu Práce úklidového servisu
 • Překvapení od pracovníků úklidového servisu Překvapení od pracovníků úklidového servisu
 • Vstup do restaurace Vstup do restaurace
 • Restaurace z vrchu (vidět je tak 1/5) Restaurace z vrchu (vidět je tak 1/5)
 • Krásně upravené stromky Krásně upravené stromky
 • Překrásná zahrada Překrásná zahrada
 • Krokodýl Krokodýl
 • Zahrada naprosto dokonalá, Škoda, že nemám více foto Zahrada naprosto dokonalá, Škoda, že nemám více foto

7-denní zájezd do Sharm El Sheikh hotel Aurora Oriental Resort hodnotím jako jednu z nejlepších dovolených, na které jsem zatím byla. Let+cesta do/z hotelu, všechno proběhlo v pořádku dle plánu a pokynů od CK.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Hotel se mi velmi líbil, veliký, prostorný, pěkný. Všude čisto, uzdržovaný, v pořádku.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Ale inclusive služby perfektní, jídlo luxus. Jako suvenýr jsem si přivezla pěkných pár kilo navrch :-)

Jediné, co bych vytkla je, že když jsme přijeli s přítelem v noci z výletu hladoví a unavení, tak nás odpálkovali s tím, že v 7 je snídaně a naschle. Dál neřešili.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Hotel je již nějakou dobu v provozu, což je poznat hlavně v koupelně. Vybavení je normální, nic strašného, ani vyloženě extra super moderní. Velmi pohodlné postele, dostatek zrcadel, společné prostory taky ve skvělém stavu - všude čisto, uklízeči chodili každý den, personál se zajímal o naši spokojenost - neotravovali!!, což hodnotím velmi kladně, ochotní, milí, přátelští. Vtipkovali, bavili se a zároveň dělali dobře svoji práci, to se mi líbilo.

Velmi se mi také líbilo, že mě ubytovali ještě dřív než bylo stanoveno, ubytování jsem měla dostat ve 14h odpoledne a hned po příjezdu ráno okolo 6h jsem už byla na pokoji. Toto hodnotím velmi kladně! :-)

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

Tak krásně čisté moře jsem ještě nikde neviděla, přístup přes molo pěkný, ohraničený prostor, dalo se zaplavat i pozorovat rybky u menšího korálu. Moc pěkné, pláž super! Bar na pláži, vše v provozu a vše OK! :-) S barmany byla legrace. Kolikrát jsme si nechali věci na lehátku, odešli jsme a nikdy se nic neztratilo.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Co se mi v hotelu líbilo nejvíc je zahrada. Rozsáhlá, dokonale upravená, jako Rajská zahrada. Člověk se tam cítí jak v sedmém nebi. Naprosto skvělé! Hned vedle hotelu na ulici spoustu malých shopů, kde se dá skvěle nakoupit i jen očumovat zboží, které prodejci nabízejí (málokdy se dá zůstat jen u očumování :-))

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

S vybraným zájezdem jsem velmi spokojena a doporučila bych ho svým známým i přátelům. Sharm El Sheikh velmi pěkné místo, všude čisto, upraveno pro turisty, žádný problém. Do Egypta se rozhodně ještě někdy podívám!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro mládež
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání