Napsat recenzi

krasna dovolena

Recenze hotelu Aurora Oriental Resort ***** (Egypt - Sharm El Sheikh - Shark's Bay)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2018
Přečteno: 162x
Recenze se líbila: 32 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

vratime se sem urcite v zari znovu je to moc fajn hotel

Ubytování  průměrně (3,1/5)

ubytovani ve starsich pokojich ,skromnych ,ale vzdy uklizenych .meli jsme krasny vyhled.

Strava a stravování  průměrně (2,6/5)

pro me jidla az dost a to jsme s pritelem hodne vybiravy.neni sance vse ochutnat.jedina vytja je k piti mohl by byt vetsi vyber.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

vybaveni starsi skromne,ale ciste.personal uzasny nemuzu nic rici vsichni nas obskakovali i bez baksise,ktery jsme stejne dali.

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

more je melke,do hloubky je to z mola ,ale to nam nvadi aspon mame nejaky pohyb jinak by clovek nic nedelal jen jedl a valel se.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

hotel na fajn miste v krasne zahrade .z hotelu rovnou na obchodni centrum .blizko je vse .

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

za me moc dobre.uz se tesime na zari.myslim ze se hodne zlepsili treba oproti lonsku.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání