Napsat recenzi

Lenka

Recenze hotelu Otium Amphoras **** (Egypt - Sharm El Sheikh - Ras Om El Sid)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 42x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Spokojenost

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Hotel pěkný, ale už maličko unavený. Po příjezdu do hotelu cca v 6.30 hod. jsme dostali snídani, ale ubytování až opravdu ve 14.hod., což se mi nikdy v žádném hotelu nestalo. Vždy jsme byli max. do 1 hod. ubytováni.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Při tak velké frekvenci musím uznat, že strava byla dostačující a vždy to co chybělo doplnili.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

V hotelu k dispozici tenisový kurt, posilovna, šipky, petangue, stolní tenis a animační programy. Za mě super vyžití.

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Určitě bych se nebránila hotel navštívit znovu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání