Recenze na hotel

Recenze hotelu Amphoras Beach Resort (ex Otium Shores Amphoras) **** (Egypt - Sharm El Sheikh - Ras Om El Sid)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,5
(na základě 6 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Fotografie: 4
Komentáře: 0

Hotel je obrovský, má spoustu pásem a pro každé pásmo je vyhotoven umělý bazén, který je buď klasicky v podobě bazénu, anebo jako taková tzv. "tůňka", která vypadá jako přírodní. Všude je opravdu termální voda.

Fotografie

Ubytování 

Ubytování jsme měli v lepší části s výhledem na moře. Vše bylo pěkné, akorát jsme měli plesnivý sprchový kout, ze kterého vytékala voda ven na podlahu.

Strava a stravování 

Bohužel pro mne trochu problém - i když se snažili a vše bylo vždy velmi pěkně a čistě připraveno, tak mě to nechutnalo. Pečivo je jen sladké, polévky mi chutnaly stejně. Ale vždy tam bylo něco, z čeho jsem si vybrala a celkem to šlo. Kupodivu mi tam nechutnaly rajčata, navzdory všudypřítomnému sluníčku. Po 5 dnech mi vše lezlo krkem.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Měli jsme all inclusive a na každém baru jsme si mohli dát cokoliv zadarmo. Barmani byli však většinou otrávení a často i takto mimo hlavní sezónu jim něco vždy chybělo nebo byl rozbitý post mix. Voda z těch barelů mi nechutnala a míchané koktejly nedělali.

Pokojský, ten z první směny, moc příjemný a pěkně uklízel. Ten z druhé směny byl podstatně horší. Na recepci dobré, ale Arabové neumí moc dobře anglicky a mají divnou výslovnost a já z nich měla dojem, že pokud jim nerozumíte, tak vás považují za hlupáka, neboť vám to přeci řekli.

Nejlepší služby byli u stravování, kde fakt kmitali a všichni, i pokojští, recepční, číšníci, Inženýři apod. byli vždy čistí a pěkně upravení.

Pláž a moře 

Moře krásné a pláž pěkná. Velká vada pro mne, že řádný vstup do moře, je pouze z mola. Z pláže si můžete akorát tak namočit kotníky a to jen na 2 m.

Okolí hotelu 

V pořádku, klidné.

Celkový dojem 

I přes zmiňované výhrady hotel doporučuji. Ale nedoporučuji ho moc starším lidem, neboť rezort hotelu je celý v kopci a podle toho, kde vás ubytují, může být vzdálenost k moři nebo k hotelu i okolo 1 km.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené