Napsat recenzi

nejkrásnější dovolená

Recenze hotelu Cleopatra Luxury Resort ***** (Egypt - Sharm El Sheikh - Nabq Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 117x
Recenze se líbila: 37 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byly jsem s dcerou poprvé v Egyptě a náhodně jsme si vybraly tento hotel. Nejsme asi ty nejnáročnější, ale na druhou stranu máme rády jako každý jiný člověk dovolenou bez problémů. Zde strávený týden byl naprostou oázou a balzámem na duši. Nádherný resort, příjemné lidi, obsluha, čisto.. jinými slovy "nebylo co vytknout".. Snad budeme mít šanci se vrátit.

Ubytování  průměrně (5/5)

úzasné , čisté , plně vyhovující

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál byl super, profesionální, jazykově vybaven, příjemný. Nejlepší personál byl v Rybí restauraci.

Bazény super, naprosto čisté, nesmradlavé desinfekcí

Animační skupina - snaživá

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Super, chceme se vrátit.

Ráda bych zejména vystihla pozornost personálu v restauraci i na lobby baru. Naprosto nejprofesionálnější byl personál v Rybí restauraci, vč. připravených pokrmů. Měly jsme pocit, že jsme v pohádce, prosím je-li šance ..pochvalte je.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání