Napsat recenzi

Jiřina Srovnalova

Recenze hotelu Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa ***** (Egypt - Sharm El Sheikh - Naama Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 69x
Recenze se líbila: 34 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi prijemny hotel ve vyborne lokalite s krasnymi koralovymi utesy.Skvele jidlo ve vsech restauracich I na plazi.Prijemny hotelovy bus ,ktery Vas po cely den doveze k vasemu pokoji.Manga restorant s profesionalni obsluhou .Dekujeme vsemu personalu,ktery se snazi udelat Vam dovolenou Vasich snu,na ktetou radi vzpominate.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Vyborne

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vynikajici..

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Super...snazivi,ochotni

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Jen pro plavce..vstup jen z mola......

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Doporucuji ...nadherna dovolena

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sharm El Sheikh - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání