dovolená
Recenze hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Port Ghalib)
Dovolená, kde si lidé můžou odpočinout ale výborné místo, kdo chce šnorchlovat, nebo se potápět. Plavání pouze v bazénech.
Ubytování
Zařízení už vše starší, ale každý den vzorný úklid
Strava a stravování
Jídlo výborné. velký výběr.
Vybavení, služby a personál hotelu
Starší vybavení
Pláž a moře
Z našeho pokoje na pláž bylo 900m. Voda byla ještě studená, ale žádný mírný vstup do vody. Pouze se mezi korálovými plochami dalo dojít tak po kolena do vody. Po dotazu naší delegátky **** na to, kde je vstup do vody na koupání Tak nám řekla. že když se chceme koupat a neumíme anglicky, tak jsme měli zůstat doma na Mácháči!!! To byla i odpověď na to, kde zjistíme kulturní program. Načtete si QR kód v angličtině, nebo se zeptejte animátorů. Taková delegátka, tam vůbec nepatří!!!!
Okolí hotelu
Celkový dojem
zklamání, pouze jídlo výborné
z 59 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.