Napsat recenzi

The Palace Port Ghalib *****

Recenze hotelu Hotel Intercontinental The Palace Port Ghalib ***** (Egypt - Marsa Alam - Port Ghalib)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 137x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Standardní pokoj Standardní pokoj
  • Okolí hotelu. Okolí hotelu.
  • Standardní pokoj Standardní pokoj
  • Pláž Pláž
  • Hotelová restaurace. Hotelová restaurace.
  • Standardní pokoj Standardní pokoj
  • Hotelový bazén. Hotelový bazén.

Úžasná dovolená. Toto místo jsem si zamilovala.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Hotel nabízí standardní pokoje na vysoké úrovni, vzbuzují pocit že se jedná o příplatkové pokoje. Pokoje jsou velké, balkon nebo terasa s výhledem na moře, výhledem na lagunu nebo do zahrady. Na pokoji je sada na přípravu čaje i kávy. Každodenní úklid samozřejmostí. Postele velmi pohodlné.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Velmi rozmanitá nabídka teplých i studených jídel, které je servírované bufetovou formou. Všechno jídlo bylo výborné.

Snídaně, obědy a večeře podávané v hotelové restauraci. Svačiny během celého dne na baru u bazénu a na pláží. Bary v rámci all inclusive.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel je krásný a moderně zařízený. Nachází se ve velké areálu přístavu Phort Ghalib. Sousedí s hotelem Siva Port Ghalib a Port Ghalib Resort. Hosti hotelu The Palace můžou využívat služby sesterských hotelů.

Personál je velmi milý a ochotný. Služby pro hosty jsou výborné. V tomto hotelu je vidět, že personál práce baví. Co Vám na očích vidí to splní.

Při příchodu na pláž Vás přivítá pracovník hotelu a připraví Vám lehátko. Bylo to velmi příjemné gesto.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Dlouhá písečná hotelová pláž. Přímo u hotelu, na pláži je bar zahrnutý do all incusive. Vstup do moře je pozvolný ale po kolena, je tedy vhodně pro děti. Jinak vstup do moře je přes molo, na jeho konci Vás čeká nádherný velký korál, kde je úžasné šnorchlování. Na plavání doporučuji spíše bazén. V areálu je k dispozici několik potápěčských center. Na pláži jsou animační programy.

Plážový servis je zdarma.

Doporučuji se podívat se na divokou pláž za zdí hotelu, pláž a moře nám bralo dech. Šnorchlovat se tam ale nedoporučuje, je to nebezpečné, protože nevíte kam šlápnete.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Tento resort se nachází ve velkém komplexu přístavu Port Ghalib. Blízko je přístav s obchody a zábavní centrum. Hotel je vzdálen cca 5 min jízdy od letiště Marsa Alam. Okolí hotelu je tak rozlehlé že nemáte pocit, že by jste byly zavření jen na hotelu obklopeném zdí.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Luxusní dovolená. Nádherné místo, nádherný hotel, úžasný korál. Doporučuji rozhodně všem! Určitě se sem jednou vrátím. V porovnání s ostatními hotely v Egyptě opravdu luxusní komplex.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání