Napsat recenzi

Prehliadka hotela The Palace Port Ghalib *****

Recenze hotelu Hotel Intercontinental The Palace Port Ghalib ***** (Egypt - Marsa Alam - Port Ghalib)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 102x
Recenze se líbila: 35 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento krásny hotel na nachádza v nádhernej lokalite s krásnymi záhradami s výhľadom na more a prístav Port Ghalib.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Hotel ponúka ubytovanie v krásnych, veľkých, luxusných izbách s balkónom, terasou alebo francúzskym oknom. Izby sú vždy čisté a matrace sú veľmi pohodlné, dokonca aj na prístelke.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Veľmi bohatá ponuka templých ale aj studených jedál, ktoré sú hosťom k dispozícií formou bufetových stolov. Niektoré jedlá sa dokonca pripravujú pred zrakom hosťa podľa individuálnych požiadaviek hosťa.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel sa nachádza v rozľahlom areáli spolu so sesterským hotelom Siva Port Ghalib, ktorého služby a vybavenie môžu využivať aj hostia ubytovaní v hoteli The Grand Palace.

Čo sa týka personálu ten je vždy milý a ochotný, dokonca, keď prídete na pláž, tak vám hneď pripravia lehátko na miesto kam len chcete podľa Vašich požiadaviek.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Hotel má k dispozícií nádhernú piesočnatú súkromnú pláž. Vstup do mora je možný cez dve móla, a hneď pri vstupe sú nádherné koraly. Odporúčam hlavne pre ľudí, ktorí rady šnorchlujú a objavujú krásu podmorského sveta. Na pláži je taktiež k dispozícií bar, kde sa ponúka káva, chladené nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Hotel má výbornú polohu, od medzinárodného letiska Marsa Alam je vzdialený cca. 10 minút transferom. Hotel sa nachádza blízko prístavu Port Ghalib, kde majú hostia možnosť nakúpiť, ochutnať miestne špeciality, poprípade v nočných hodinách je tu možnosť zábavy.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Hotel je súčasťou veľkého rezortu, s bohatou ponukou športového či kultúrneho vyžitia. Odporúčam aj pre náročnejších klientov.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání