Napsat recenzi

Prehliadka hotela The Palac Port Ghalib

Recenze hotelu Hotel Intercontinental The Palace Port Ghalib ***** (Egypt - Marsa Alam - Port Ghalib)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 53x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0

Obrovský rezort sa nachádza pri veľkej piesočnatej pláži s koralmi. Vstup do vody je cez mólo.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

luxusné izby možné s výhľadom na more, lagúnu alebo do záhrady. Izby sú plne vybavené. Je možné sa pripojiť na wifi za poplatok.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

strava bola veľmi chutná, veľký výber, medzinárodná kuchyňa, ktorá sa každý deň trochu obmieňala, takže nebolo stále to isté

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

hotel na vysokej úrovni, obsluha milá, ochotná, čistota hotela bola tak isto. Izby udržiavané.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

pláž sa nachádza ďalej, teda záleží v ktorej časti ste ubytovaní. Vstup do mora nie je možný, iba cez mólo. Určite odporúčam obuv aj na pláž, pláž nebola čisto piesok ale skôr kamienkovo piesková, čo mi trošku vadilo.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Rozľahlý hotelový komplex hotelov Port Ghalib, Siva, a The Palace Port Ghalib.

Krásne zelené udržiavané trávniky, čisté bazény, viac reštaurácií a možností kaviarní a barov. Treba si dať pozor ktoré patri k P

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Pekný rezort ale nepáči sa mi veľkosť , stále je všetko na ďaleko.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání