Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Steigenberger Coraya Beach ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 205x
Recenze se líbila: 200 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Vše blízko - restaurace, bary bazény, moře. Vše blízko - restaurace, bary bazény, moře.

Vše fungovalo tak, jak by mělo všude.

Ubytování  průměrně (5/5)

Velmi pěkné, čisté, prostorné s plnou výbavou od županu, přezůvek až po pastu a kartáček na zuby.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál ochotný, usměvavý a to i k těm, kteří nedávají bakšiš

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velmi dobrý.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání