Recenze služeb

Recenze hotelu Sataya Resort Marsa Alam ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 37 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: duben 2023
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Chtěla bych se podělit o zkušenost při řesení problému ztráty peněz z pokojového trezoru.Resort nám byl doporučen ,ale původní nadšení z krásného,moderního hotelu nám zkazila tato zkušenost.Zajímal by mě váš názor zda se vám stalo něco podobného v Egyptě.

Ubytování 

skvělé

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

Jako vždy svěřujeme své cennosti do hotelového trezoru,který se nám vždy zdál bezpečný,protože jsme v Egyptě byli už po 6 .Tentokrát se nám,ale ztratil docela velký obnos peněz.Nejdříve nám trezor nešel otevřít a hlásil chybu,vše jsme ihned nahlásili a služba nám trezor jednoduše otevřela.Bohužel nás nenapadlo ihned kontrolovat peníze,to jsme zjistily až druhý den,kdy jsme chtěly zaplatit zájezd a oběma z peněženky chyběly peníze.Celkem 50 dolarů a 80 euro.Postup hotelu mě však nemile překvapil,prohledali nám pokoj a poté co nic nenašli a my si nechtěly kazit dovolenou s tím,že nás budou vyšetřovat na policejní stanici,vše uzavřeli ,,že se to ztratilo z trezoru a tam jejich kamery nevidí ,čili to uzavřeli a víc neřešili.Upozornili jsme,že pokoj je v přízemí a uklizeč nám opakovaně nezabezpečil dveře na terasu.Toto je naše zkušenost a velké zklamání,protože nejen,že jsme přišly o peníze,ale i o iluze.Snad to bude jako výstraha pro ostaní návštěvníky.

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Zklamání

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

M
Michal 11. 04. 2023 19:47
Egyptská klasika
Dobrý den, osobně mám Egypt velmi rád a jezdíme tam od roku 2011. Tehdy už při naší první návštěvě se nám těsně před odjezdem ztratilo 50 Euro z peněženky z trezoru za recepcí. Následovala stížnost, měla se volat policie a nakonec rezignace, protože jsme nechtěli problémy před odjezdem a nikdo nám nevěřil. Doma jsem si pak pobaveně pouštěl německá videa na youtube, kde před tím varovali a předváděli krádež 50 Euro z trezoru na pokoji. Průměrný Němec si toho ani nevšimne. Upřímně, já bych nepoznal, kdyby mi teď někdo vzal 200 Kč z peněženky. Našel jsem i videa, kde otevírali ten typ obyčejných trezorů, co měli tenkrát za recepcí, pomocí bumpingu a obyčejné brambory. Před pár dny jsem četl v recenzi, jak někomu vzali peníze z dvojitého dna v kufru. To se bohužel stává. Mimochodem v hotelu Sataya jsme byli loni a dostali jsme dost mizerný pokoj v přízemí, kde šlo špatně zavírat dveře na terasu. Měli jsme zaplacený lepší pokoj, ale asi byla chyba, že jsme nic nedali do pasu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené