Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2017
Přečteno: 412x
Recenze se líbila: 128 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Spokojenost, ale bylo i lépe.

Termín na konci října není ideální, teplota vody klesá a odpoledne již fouká studenější vítr.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Hotel starší, ale na přespání stačí.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Velký výběr zeleniny, vždy jedno maso (malý kousek) a ryba (někdy silně vysušená) a různé přílohy. Dezerty byly v minulých letech lepší. Ale najedli jsme se.

Přijeli jsme ráno a dostali až tzv. pozdní snídani v 10 hod. - koláč a kávu.

Při odjezdu jsme obdrželi snídaňový balíček, který jsme samozřejmě časně ráno během cesty na letiště nesnědli a při kontrole na nám tekutiny sebrali. Více by vyhovovala snídaně v den příletu a při odjezdu již není nic potřeba, v letadle se podává snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Hodnotím kladně, že nás ubytovali hned po příjezdu brzy ráno.

Vybavení horší než ve vedlejším hotelu Brayka (kde jsme byli vloni), služby personálu v pořádku. Večerní animace v amfiteátru velmi amatérské až trapné, s loňskými se to nedalo srovnat. Zřejmě hotel šetří, kde se dá. Zabavili jsme se sami.

Každovečerní produkce zpěváka a hudba k tanci je příjemná.

Bazény studené, nevyužívali jsme je.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž a moře nemá chybu, nejsou tam vlny.

V době naší dovolené bylo více lidí než lehátek, kapacita nestačí.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Nádherná zahrada, o kterou stále někdo pečuje, úžasné.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Uspokojující, ale příště bych jela do vedlejšího hotelu Brayka Bay Reef.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 42
z 68 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání