Napsat recenzi

Skvělá dovolená

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2018
Přečteno: 384x
Recenze se líbila: 76 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel je skvělý, čistý, plný zeleně. Korál, který je na hotelové pláži je úžasný, vstup do moře je pozvolna anebo přes molo, které je právě zrekonstruované. Bezvadný personál, včetně animátoru, kteří se starali o naše děti a zábavu hostů. Jídlo skvělé, velký výběr a perfektně ochucené, každý si vybere to své. Dostatek ovoce, zeleniny, o sladkostech nemluvě. U moře navíc zmrzlina. Na pokoji každý den balená voda. Dovolená splnila naše očekávání. Rádi se sem příští rok vrátíme.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Ubytování čisté, každý den uklizeno a vyměněné ručníky.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Jídlo skvělé, velký výběr a perfektně ochucené, každý si vybere to své. Dostatek ovoce, zeleniny, o sladkostech nemluvě. U moře navíc zmrzlina.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Služby skvělé, personál ochotný, milý a usměvavý.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Korál, který je na hotelové pláži je úžasný, vstup do moře je pozvolna anebo přes molo, které je právě zrekonstruované. Pláž písčitá a uklizená.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Kolem hotelu poušť, ale v hotelu perfektně udržovaná zahrada, nakoupit se dá v hotelovém obchůdku.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Skvělá dovolená, do tohoto hotelu se rádi vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 45
z 71 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání