Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Royal Brayka Resort *****

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 56x
Recenze se líbila: 15 čtenářům
Fotografie: 18
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po Marsa Alam a poobědvali v něm. Na základě oběda vím, že bych do tohoto hotelu skutečně nejela.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Na pokoji set na přípravu kávy a čaje jen na vyžádání. Voda zdarma. Rodinné pokoje jsou dvě ložnice oddělené dveřmi s jednou koupelnou (druhý menší pokoj je tmavý a bez oken).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Wifi v celém areálu za poplatek, aquapark v rekonstrukci do konce března. Animační programy se dvěma českými animátorkami. Tenis s osvětlením zdarma.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Pláž krásná, moře má co nabídnout, podmořský život je tu vskutku krásný už od pohledu nad vodou. Písek, vhodné pro děti, pozvolný vstup, molo (přístupné i klientům z Brayka Bay.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Celkově hotel hlavně kvůli mizernému obědu u mě neobstál. Dle informací od zrovna ubytovaných klientů v hotelu je jídlo nejslabší článek. Malý výběr a ne moc chutné. Doporučuji nenáročné klientele na stravu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 55
z 85 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání