Napsat recenzi

Moc se nám tam líbilo

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 551x
Recenze se líbila: 178 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hodně jsme řešili, kam jet se dvěma malými dětmi na dovolenou a prošli jsme mnoho recenzí na hotely nejen v Egyptě. Tento hotel měl vcelku pozitivní recenze, pouze jeden pán tam dost nadával ... to nás samozřejmě trochu zneklidnilo. Musím ale napsat, že my jsme zde byli velmi spokojeni, je zde neskutečně krásné moře a super přístup přímo z pláže - když jsem viděla jiné hotely s přístupem pouze přes molo, říkala jsem si, že to opravdu není ono. Chválíme i ubytování - hotel není nejnovější, ale vše je udržované, relativně čisté a je zde krásní příroda. Jídlo bylo super. Prostě si nemůžeme stěžovat.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

V pohodě, úklid super, občas i překvapení v podobě krokodýla z ručníků :-)

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Bez problémů, dobrý výběr

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

super

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

nádhera

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

velmi hezké

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

super dovolená, pojedeme zase

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 45
z 71 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání