Napsat recenzi

Hrůza

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 168x
Recenze se líbila: 35 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velké zklamání. Byl jsem v Egyptě již po osmé ale toto jsem u pětihvězdičkového hotelu nečekal. Celý hotel je zralý na celkovou rekonstrukci.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

V koupelně plíseň.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Strašné. Celý týden jsme přežili na kuřecím, vejcích a těstovinách. Pozor, míchaná vejce dopředu připravená jsou asi dělaná z prášku. Jinak si tu hmotu nedovedu vysvětlit. Snad jediné co šlo byly dorty a sladkosti.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Personál v pohodě, úklid také. Do bazénů doporučuji boty do vody. Ve všech je odpadaná dlažba. Velká jistota pořezání.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Na šnorchlování výborné, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře u vedlejšího hotelu cca 100m

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Udržované.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Hotel odpovídá max 3 hvězdičkám

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 55
z 84 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání