Napsat recenzi

dojmy z cervence 2014

Recenze hotelu Royal Brayka Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 1 104x
Recenze se líbila: 748 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

prumerny hotel ktery neodpovida peti hvezdickam, spis lepsi prumer

Ubytování  průměrně (3,7/5)

ubytovani bylo dobre a vsude bylo cisto

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

maso jsme dostavali na pridel a meli to tak sikovne udelany, ze jsme museli napriklad pro maso si dojit az ven , kamsi na terasu, kde jsme dostali od kuchare platek masa. s ovocem to bylo podobne, kdyz jsme si museli dojit pro ovoce take na druhy konec terasy pro tri platky melouna nebo dva banany.. Souhlasime s predchazejici recenzi, ze asi majitel resortu vyrazne šetří na stravovani.

Naprosto neodpovida peti hvezdickove kategorii

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

personal se snazil co mohl

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

More dobry, odliv a priliv podle ocekavani a ranni snorchlovani za rybama skvely. Videli jsme rejnoky a spoustu jinych ryb

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

vsude v mezich moznosti cisto ale jinam nas nikam nepustili

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

kategorie odpovida trem hvedickam . . . . . tak prima dovolenou

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 46
z 72 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání