Napsat recenzi

Zimní dovolená

Recenze hotelu Pensee Royal Garden Hotel (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 302x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme spokojeni, přijeli jsme ráno, ihned jsme dostali náramky a šli jsme na snídani, pokoj ihned po snídani, nelíbil se nám, dali nám bez řečí jiný i bez peněz do pasu.

Ubytování  průměrně (3/5)

Bungalov, ve kterém jsme byli ubytováni, se nám moc líbil, vše kazilo počasí, ve stínu bylo dost chladno a větrno a nám do bungalovů nesvítilo slunce,byli jsme na stinné straně.jinak všude čisto, personál velmi ochotny,každý den vše čisté vyměněné, vody doplněné, varná konvice na pokoji i s kávou a čajem

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Strava byla pestrá, vynikající saláty, plno zeleniny,vždy se dalo dobře vybrat.vecer byl největší výběr.vino se podávalo pouze při obědech a večeřích, chutnalo mi bílé, bylo jak aperetiv.na obědy fungovala plážová restaurace, to bylo fajn.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Personál bych ochotný a milý, žádný problém jsme neměli, stále se nás ptali,zdali je vše ok.jen jsme byli zklamaní z večerních programů a denní animace, nic se nedělo, vucec se nesnažili lidí zabavit, hudba žádná.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž s okolí se mi líbilo, sice byl odliv , ale i když byla červená vlajka, v laguně se mohlo do vody.ja osobně jsem nesnorchlovala, protože mi byla stále zima, stále foukal studený vítr.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

V okolí je pouze poušť s nic jiného, kdo hledá trochu zábavu, musí do jiného hotelu.a také v noci vypouštěli zumpu, zalévali tím květiny a palmy v areálu hotelu i u bungalovů, neskutečně to všude pachlo.

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Nejsme nároční, dovolenou jsme si moc užili, byli jsme spokojeni.dovolenou nám zkazilo pouze počasí, byla zima jiz od rána,i v noci.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 47
z 89 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání