Napsat recenzi

Záporné recenze mnohdy odradí ty, kteří by si to dovedli užít za cenu, kterou zaplatili

Recenze hotelu Pensee Royal Garden Hotel (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 494x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S manželkou létáme do Marsa Alam 2x ročně na 14 dní na podzim a na jaře. Byl jsem zvědavý jaké počasí bývá v této oblasti v lednu a tak jsem se vydal s partou kamarádů na 8 dní do hotelu Pensee Royal v termínu 25. 1. - 1.2. 2019. Mohu říci, že krom jednoho dne, kdy bylo chladnější počasí bylo nádherně. Odhaduji, že teploty museli být kolem 30ti stupňů, protože přes poledne jsme museli být pod slunečníkem a každý den jsme se museli mazat. S tím souvisí i teplota moře, která již v této době je snesitelná. Při šnorchlování jsme vydrželi 1,5h pod vodou, neboť skutečně tu je co vidět, fotit i natáčet. Množství nádherných ryb, korálů atd.. Na pláži nikdo neotravuje s nabídkami. Pouze jednou se zeptají , neboť podle opálení vidí, že jste nový, ale potom už Vás jenom pozdraví, nebo si rádi popovídají. Pláž byla čistá a upravená a hned vedle pláže jídelna, kde se odehrávaly obědy. To je další věc, která mě mile překvapila. Z jiných vícehvězdičkových hotelů jsme byli zvyklí na jiná jídla i jejich množství. Zde nebyl až tak velký výběr, ale vše co nabízeli bylo opravdu velmi dobré a chutné. Nestalo se, že bych kdy vrátil něco z toho co jsem si nandal na talíř. Pokoje jsou jednoduché, funkční a čisté - denně uklizené, doplněna balená voda, káva, čaj. Personál hotelu byl také v pohodě, vstřícný, ochotný a usměvavý. První den po příletu jsem na hotelu ztratil svůj svetr a toto jsem zjistil, až když jsem balil kufr domů. Zeptal jsem se na recepci a po chvíli telefonování mi svetr přinesli. Okolí hotelu nemá smysl popisovat. Za zdmi vše končí. Každý večer byly animační programy. Jinak přes den nic moc (není sezona, malá obsazenost), ale s kamarády jsme si program udělali sami. Hráli jsem pétanque, volejbal, stolní tenis, ale hlavně se potápěli.

Závěrem chci říci, že na to, že to byl pouze 3,5 hvězdičkový hotel a vlastně v nabídce CK ten nejlevnější, tak jsme byli naprosto spokojeni, dovču jsme si užili a určitě se s partou vrátíme.

Při hodnocení je nutné vycházet z toho, že posuzujeme 3hvězdičkový hotel s cenou pár tisíc za vše a ne pětihvězdu za 50tis.

Ubytování  průměrně (3/5)

žádný luxus, ale plně funkční a čisté

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

výběr menší, ale všeho bylo dost a vždy chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

byl jsem se vším spokojený, nic mi nescházelo

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

To je na tom zájezdu to hlavní a také to bylo to nejlepší

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

klasika v oblasti Marsa Alalm

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Nabídka - cena - spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 50
z 92 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání