Napsat recenzi

Moc se nám líbilo ...28.12.2018 Až 5.1.2019

Recenze hotelu Pensee Royal Garden Hotel (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 333x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Na pláži Na pláži
  • Připraveno na silvestra.. Připraveno na silvestra..
  • Obědy se podávají na pláži. Což je super.. Obědy se podávají na pláži. Což je super..

Po přečtení recenzí jsme se obávali ,ale zbytečně. Není to luxus,ale hrozné to také není. Je tam moc milí a příjemný personál ,moře je čisté, úžasné šnorchlovani, jídlo dobré, vždy jsme si vybrali, hlad jsme určitě neměli a silvestr který nám připravili byl nádherný..Moc jsme si to užili a byli spokojeni. Také v shisha baru bylo pěkné posezení..Jeli bychom tam znovu a svim přátelům jsme doporučili...Také na pláží je moc příjemný a přátelský personál..Na proti hotelu je několik obchodů kde mají parfémy, čaje, koření , oblečení a hrnečky. Prodávající jsou milí a příjemní..Iva a Ivana

Ubytování  průměrně (3/5)

Dobré

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Dobré

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Výborné

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Vynikajici

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Jenom poušť

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Spokojeni

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 50
z 92 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání