Napsat recenzi

Super dovolená

Recenze hotelu Jaz Grand Marsa Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 390x
Recenze se líbila: 195 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená, děkujeme :)

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Hezké klimatizované pokoje ve vilkách, kterých je tam opravdu hodně. Na pokoji je i minibar, voda v pet lahvích je doplňována každý den, pokoje jsou také uklízeny na denní bázi, včetně osušek i ručníků

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Výborné jídlo, hlavně hovězí maso/ryby/zákusky, na minutku se každý den i griluje nebo Vám připraví těstoviny

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

V hotelu pracují až na masérku a animátorky pouze muži, číšníci/barmani jsou většinou milí, recepční také - až na den odjezdu, kdy recepční hotelu sledoval televizi a při check-outu byl nepříjemný

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pláž písčitá, každý večer se uklízí na následující den, jediné co bych vytkla je, že by mohly na pláži být nové lehátka, současné už něco pamatují a nejsou moc pohodlné.

Moře krásně čisté, ale bez bot do vody není možné se jít koupat, plavat/šnorchlovat je možné z mola nebo v malých lagunkách u hotelu nebo na pláži ve vedlejším hotelu, kde je velká laguna a je mnohem lepší než u hotelu JAZ GRAND

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

kromě hotelu není kam jít, v okolí jsou jen další hotely

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 59
z 71 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání