Napsat recenzi

Resta Grand Resort - JAZZ Resta Grand Resort

Recenze hotelu Jaz Grand Marsa Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 1 205x
Recenze se líbila: 258 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je velice pěknýa odpovídá 5 hvězdičkám co se týká personálu i stravování. Egypt má vlastní kulturu, kterou by měl každý brát a přizpůsobit se když tam letí.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Velice pěkně zařízený pokoj, jen je tam teplo, ale na pokoji je klimatizace, která je velice výkoná a nastavitelná dle každého. Pokoj má i vestavnou ledničku každý den doplňovanou balenou zátkovanou vodou 2x1,5 litra. Na pokoji je i varná konvice s čaji, kávou, cukrem.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Kvalitní, kde si každý vybere dle vlastní chuti. Každý den i ryby. Zákusky byly na jedničku, tak jako z cukrárny. Ovoce a saláty v širokém výběru. Různé druhy pečiva dle chuti a potřeby. Automat se 7 druhy káv a čokolády. Pivo a míchané nápoje, džusy z postmixu. Pro děti sedačky i výběr jídla a pití bez problému.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Personál přiměřený mentalitě Egypta. Ale pozorný, v jídelně se tak perfektně nestarají o hosty v ČR, tak jako tam.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Moře krásné, ale do vody se chodí po molu, a pokud jsou velké vlny je zákaz vstupu do vody. Přesto se plave hned u pláže v nízké vodě, ale je tam spousta korálů a rybiček také k vidění. Pro děti super.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Je tam Sahara.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Vrátíme se sem znovu, pokud nám to vyjde.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 59
z 71 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání