Napsat recenzi

marie

Recenze hotelu Jaz Grand Marsa Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 1 053x
Recenze se líbila: 525 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi pěkný hotel v krásné zahradě. Dostatečně prostorný, takže i při plné obsazenosti se cítíte neutlačován. Dostatek lehátek, čistý bazén. Velmi slušné ubytování, pravidelný úklid a vždy čisté ručníky i povlečení. Okolí jako v Egyptě, od toho se staví komplexy pro turisty.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Velmi dobré.Není, co vytknout.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Velmi dobré a všeho dost.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

3 hvězdičky za italské animátory. Jinak ostatní personál velmi vstřícný a milý.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Vzhledem k tomu, že jsme počítali s korálovými útesy,bylo to nádherné moře i pláž. Jen pokud si chcete jen tak zaplavat, či jak se říká válet se v moři, tak to tam nenajdete, protože jen málokdy je zde moře klidné. Za 8 dní jsme v moři byly 5 x stále černá vlajka. A jinak moře nádhera a šnorchl paráda, ale jen při klidném moři. Nezapomeňte boty do vody!!!

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Jako v jiných lokalitách, prostě Egypt.

Výlety do Luxoru nedoporučuji,protože Vás ještě musí svézt zpět do Safagy. což je dalších 200 km a pak zpět do Luxoru. Moc velká zajížďka a únavné.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Byli jsme spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 59
z 71 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání