Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Fantasia Resort

Recenze hotelu Hotel Fantazia Resort Marsa Alam **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2012
Přečteno: 5 578x
Recenze se líbila: 550 čtenářům
Fotografie: 27
Videa: 0
Komentáře: 0

Rozlehlý hotelový komplex s velkým bazénem se nachází cca 85 km od letiště Marsa Alam (90 min) a přímo u písečné pláže, na kterou vedou schody. Komplex se skládá z několika bloků dvou patrových vilek kolem bazénu.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Hotel nabízí ubytování v 182 pokojích pro 2 dospělé a až 2 děti, většina pokojů má výhled na bazén a moře, na vyžádání je možné zajistit prostornější junior suity s velkým jídelním stolem a velkým balkonem/terasou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, fén, župany, TV, trezor zdarma, minibar, balkon/terasa.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

All inklusive formou bufetu, nápoje 10-24 h, pizza

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

K vybavení hotelu patří wellness centrum, masáže a sauna za poplatek, fitness zdarma, dětský bazén, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, bar u bazénu i na pláži, dětské hřiště, směnárna, obchody, diskotéka, kulečník za poplatek, stolní tenis zdarma, animační programy, potápěčské centrum s mezinárodními instruktory, wifi za poplatek, italská restaurace a la carte. Chybí skluzavky pro děti. U bazénu je velký prostor, vhodné na cvičení.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Menší široká pláž se nachází přímo u hotelu, nutné sejít schody. Pláž má pozvolný vstup do moře, poté hloubka na potápění, otevřené moře s korály. Pro potápění je možné využít molo. Je zde poměrně větrno, vlny. Vhodné především pro potápění. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Hotel leží osamocený v poušti

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Hotel doporučuji pro aktivní dovolenou a pro mladé lidi. Hotel nabízí prostor pro cvičení, má pěkné wellness s protiproudem, velký venkovní bazén. Nevýhodou je vzdálenost na letiště (90 min) a schody na pláž a molo. Celkem pěkný 4* hotel.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 35
z 36 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání