Napsat recenzi

záporná

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 971x
Recenze se líbila: 150 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byly jsme v tomto hotelu s kamarádkou od 12.9.2021. Tento hotel jsme si dobrovolně nevybraly. Na letišti Marsa Alam nám delegát sdělil, že proběhla změna, jelikož hotel Blis Nada , který jsme měly zarezerovaný není k dispozici ( jiné CK ale tento hotel provozují). Důvod proč se tomu tak stalo nevíme Do Egypta jezdíme kvůli moři, ale zklamání za pro nás dost peněz, bylo velké.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Ubytování odpovídající 4

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

STRAVA JEDNOTVÁRNÁ

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Animátoři zaslouží pochvalu.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Vzdálenost také díky odlivu velká ,moře nebylo jako v Egyptě , jen sůl nechyběla. Lehátka k dispozici, málo lidí.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Raději nehodnotit.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Ubytování čisté, pokoj prostorný. Krásné bazény, ale k moři nejezdíme kvůli ač slanému bazenu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 22
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání