Napsat recenzi

Úžasný hotel

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 451x
Recenze se líbila: 200 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

jedním slovem nádhera

Ubytování  průměrně (4,6/5)

za malý bakšiš jsme dostali krásný, obrovský pokoj, denně uklizeno, čisto, vždy nějaký výtvor z ručníků na posteli, který byl vždy jiný a vtipný, např. zavěšená opice, ležící muž sledující tv.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

jídlo výborné, neznám nikoho, kdo by si tam nevybral... egyptské, italské tak české jídlo, dokonce bylo jednou i červené zelí. a ty sladké zákusky, no lahůdka. v každém baru jste si mohli dát cokoliv, vodu, rozlévané ovocné šťávy, koktejly, kávu...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

personál byl ochotný, vždy usměvavý, udělali, co vám na očích viděli...co se týká vybavení, nechybělo nic... vždy čisté ručníky, nechybělo mýdlo, varná konvice a káva se smetanou nebo čaj, které jste si mohli udělat. Ale nebylo třeba, káva byla podávaná všude a výborná...

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

pláž byla písčitá, vždy jsme našli volné místo, mohli jste si vybrat, kde budeme ležet, buď na místě, kde hrála hudba, nebo přímo u baru a kdo chtěl klid, mohl jít ještě dál, vždy vám nachystali lehátko, dali matraci a ručník. vstup do moře pozvolný, úžasný, boty do vody se hodí- malé kamínky, ale žádný vstup do vody přes molo, prostě krásná pláž se vším všudy. Kdo chtěl vidět něco víc, než malé rybky, mohl plavat dál ke korálům, kde jste mohli vidět i želvu.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

nějaké obchůdky byly přímo v areálu hotelu, jinak v okolí hotelu nebylo nic, jen pár set metrů prodávali Egypťanky šátky, šaty a náramky na ruce. měli u sebe děti, takže když se za nimi vydáte, je dobré mít něco pro děti. Aspoň nám jich bylo líto a nic jsme u sebe neměli, tak jsme aspoň zašli koupit do tamního krámku balónek, ať si mají s čím hrát. ale ptali se nás na čokoládu, tak ji určitě mají rády....jinak je to nejjižněji položený hotel, takže je to na jakýkoliv výlet daleko. výlet na čtyřkolky byl od tamtud 1,5 hod cesty. jinak na ostatní výlety to prý je ještě dál....

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

byla to naše dovolená snů, i když v hotelu převládají italští návštevníci a veškeré programy byly v italštině, vůbec nám to nevadilo...…. vždy bylo o zábavu postaráno....

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 17
z 22 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání