Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Gemma beach 5*

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 865x
Recenze se líbila: 266 čtenářům
Fotografie: 17
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty v Marse Alam. Jendá se o velmi příjemný hotelový komplex, moc se mi zde líbilo.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Velmi příjemné a velké pokoje. Rodinné pokoje jsou umístěny v zadní části komplexu a mají to tedy na pláž menší procházkou. Standartní pokoje mají většinou vlastné bazén uvnitř bloku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Naleznete zde jak bazény pro děti, bazény v bloku budov, a také odpočinkový infinity bazén, kam děti nesmí. Bazény nejsou vyhřívané a každý pokoj má set na přípravu kávy, čaje. 2 la carte restaurace 1x zdarma, po rezervaci. Personál vždy usměvavý, ochotný.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pěkná pláž s vyhlídkovým beach barem a částí pláže, na kterou nesmí děti a animátoři - klidová.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Tento hotel na mne působil velmi kladným a klidným dojmem, zde bych si dokázala představit svoji dovolenou :).

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 21
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání