Patrik
Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)
NEDOPORUČUJI! Ubytování tak za 3 staré pokoje otlučený nábytek.Personál celkem vstřícný,ručníky měnili každý den,pojoje uklízeli. Od pokoje vše hrozně daleko,chůze po rozbitých chodnících.Jídlo katastrofa hnus kdo chce zhubnout prosím,nedivil bych se kdyby se tam někdo otrávil.Bazén a bar u bazénu asi nejlepší co na hotelu bylo.Pláž taky nic moc hrubý ostrý písek.Moře bez rybiček nebo jen sem tam nějaká.Za mě teda fakt už nikdy.
Ubytování
Žádná sláva
Strava a stravování
Hnus
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál se snaží vybavení už horší
Pláž a moře
Pláž čistá ,ale to je tak vše
Okolí hotelu
Není kam jít
Celkový dojem
NE
z 37 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.