Napsat recenzi

Parádní dovolená

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2022
Přečteno: 495x
Recenze se líbila: 46 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný, klidný hotel. Personál skvělej. Pláž pěkná. Pohoda a parádní dovolená

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Prostorné pokoje s pohodlnou posteli, velkou koupelnou, perfektně fungující klimatizací a prostornou terasou. Denně doplněna voda v lednici. Úklid na jedničku každý den (jasný, za bakšis, ale s tím se počítalo). Pecka.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Každý den několik druhů masa. Těstoviny. Ryby. Hromada příloh. Výborná zelenina tepelně zpracovaná i čerstvá. Skvělý sýry, na nich jsem ujížděl. Byly i krabi na grilu, kalamáry, sushi. Výborný dresingy. Dortíků - super výběr, ani jsme nemohli ochutnat všechno. Hromada ovoce. Pití po celý den, na barech skvělá a milá obsluha.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Vybavení hotelu dobrý. Nábytek fajn. Služby skvělý. Fakt se o nás starali, jako by jsme byli jejich vlastní. Personál usměvavý, snažil se pomoct. Číšníci naprosto perfektní. Celkově paráda.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Na plazi lehátka a slunečníky. Když bylo potřeba, personál je přesunul, přinesl matrace. Pláž čistá, vstup do moře hodně mírný. Kousek korály. Paráda. Bar na pláži super, krásný výhledy.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Na Egypt klasika - nic. Ale s tím jsme počítali, když jsme sem jeli. Nic nás nepřekvapilo.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Když jsme si tu četli recenze, trochu jsme se děsili, kam že to jedeme. Ale bylo to zbytečný. Dovolenou jsme si náramně užili. Všechno bylo skvělý. Můžeme jen doporučit. Ono je to o tom, jaký si to uděláš. Když jsme poslouchali věčně se vším nespokojený krajany, občas nám byla až hanba. Zaplať bůh jsme se s nima nemuseli kamarádit. Hotel doporučujeme! Na podzim se tam vrátíme. A dokonce jsme si tam našli i fajn kamarády z Čech jako bonus.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 24 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání