Napsat recenzi

Kouzelná dovolená

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2022
Přečteno: 726x
Recenze se líbila: 42 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

Určitě se sem budeme rádi vracet.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Prostorný pokoj, pohodlná a velká postel, krásná a velmi prostorná terasa s posezením. Bazén ve vnitrobloku u kterého( pokud už jsme chtěli být chvíli u bazénu) jsme byli úplně sami.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výborné, každý den hovězí a kuřecí maso, ryby, občas krabi, krevety. Ovoce i zelenina, saláty, rozličné přílohy ( od rýže, přes hranolky, brambory v alobalu, čočku, kuskus až po bramborovou kaši. Výborné dortíky, pečivo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Milý a usměvavý personál, úklid a výměna ručníků každý den. Plážové osušky denně čisté. U hlavního bazénu zábava, animační programy. Skvěle vymyšleno - od ubytovací části odděleno. Neskutečný klid a relax. V areálu je asi 9 bazénů, ale není tu žádný tobogán, takže pro rodiny s menšími dětmi se asi najdou vhodnější hotely. Nám to naopak vyhovovalo.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Byli jsme tam skoro sami. Spousta lehátek, plážový bar. Krása. Podmořský život - korály, želvy, barevné rybičky, rejnoci, perutýni....

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Nikde nic, poušť, ale to jsme věděli. I ta poušť má své kouzlo .

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Pohádka, neskutečný klid. Když tu čtu některé negativní recenze, mám pocit, že byli ti lidé v jiném hotelu. Názory se mohou různit, ale že by tu v moři nenašli ani rybičky? Za nás velká paráda, super relax, neskutečný klid.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 17
z 22 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání