Napsat recenzi

Klidná dovolená s výhradou

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2015
Přečteno: 1 675x
Recenze se líbila: 538 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Odpočinková dovolená v krásném prostředí,celkový dojem kazí pouze špatný vstup do moře

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Perfektní ubytování

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Strava pestrá,dostatek ovoce,výborné dorty,víno k obědu i večeři odpovídající kvality stolního vína,káva výtečná, dostatek nealkoholických nápojů,pitvá voda k dispozici jak z automatů,tak při jídle

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Perfektní služby i chování personálu, vždy vzorná čistota jak kvetoucího parku tak bazénů,nelze nic vytknout ani čistotě stravování a restauračnímu provozu.Nutno vycházet z toho faktu,že jde o italský rezort,takže vše je v italštině, včetně animačních programů, i popisu jídel v restauracích.Navíc se personál snaží vždy i o několik vět v češtině, což je milé.Složení klientů většinou Italové a za našeho pobytu maximálně 7 Čechů.Jiné národnosti jsme nezaznamenali.Po celou dobu našeho pobytu nedošlo k žádnému alkoholovému excesu, vše bez rušivého momentu.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pláž je rozsáhlá,s hřištěm na volejbal i plážový tenis,vzorně upravená a čistá/bez vajglů od cigaret/.Vlkým problémem je však vstup do moře.Nechápu,jak tak perfektní hotel může být postaven u takového problematického vstupu do moře.Jsou dvě možnosti vstupu při čemž vzdálenost od okraje moře do takové hloubky aby se dalo plavat je kolem 80 metrů.Jinak je možné jít přes ploché kameny a korály k písečnému dnu, nebo přímo k písečnému dnu.To je ale nerovné, s prohlubněmi,je nebezpečí podvrtnutí nohy.Nutné body do vody.Schází molo k přechodu ke korálovému zlomu.Během našeho pobytu však byla většinou červená vlajka=vstup do moře na vlastní nebezpečí a tedy se obávám,že by vstup na toto molo byl stejně uzavřen.Barevné rybky v úseku mělkého moře jen velmi výjimečně.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

v okolí hotelového komplexu písek,skály a to několik kilometrů na obě strany

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Hotelový komplex,bazény,ubytování,strava personál, vše v nejlepším pořádku,vstup do moře nedobrý.Může vyhovovat lidem,kteří si chtějí odpočinout,Slunit se a koupat spíše v bazénu a inhalovat mořský vzduch.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 17
z 22 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání