Napsat recenzi

Italská pohoda

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2022
Přečteno: 455x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel, který se nesnaží zapřít italského majitele a je to jen dobře.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Prostorné pokoje, veliká koupelna, stylový bytelný nábytek. Úklid za 4 hvězdy (ručníky denně čisté, doplnění balené vody, postel načančaná, jen podlaha byla uklizena spíše "naoko"). Jednu hvězdu ještě srážím za slabé osvětlení pokoje (nakonec to ale příjemnému pobytu nijak nebránilo)

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Nemáme co vytknout. Když už si člověk nevybere nic z kuchyně egyptské (to se nám nestalo), vybere si určitě z kuchyně italské o kterou se zde starají italští kuchaři vysoké kvality. Jako bonus bereme večer co večer rozpálený grill s rozličnými druhy masa včetně ryb, kachen, hovězího atd...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Personál usměvavý, vstřícný, nemáme co vytknout.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláži se nedá nic vytknout. Všudypřítomná čistota, množství lehátek, bar... Jednu hvězdu dolů za absenci mola ke korálovému útesu. Nicméně šnorchlování v laguně bylo taky super. Podmořský život se musel malinko hledat, což jsme brali jako takovou chalange. Mimo jiné jsme viděli želvu, rejnoka, perutýna... Spokojenost

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Kvůli okolí jsme sem nejeli... Okolo není nic, což jsme věděli dopředu a nijak nás to neznepokojilo.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Za nás opravdu super. Nemusí ale nutně vyhovovat všem...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 16
z 21 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání