Napsat recenzi

Hezká dovolena

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2022
Přečteno: 929x
Recenze se líbila: 45 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

V resortu se nám líbilo. Jen byla jasná VIPčnost Italů. Nejen že si vás rozdělí podle barevnosti naramku,ale i vše ostatní se točí kolem nich. Animační programy v Italštině. Člověk by si rád z ampliónu poslech arabskou muziku, ale slyšíte jen italskou. To co si tam dovolovaly italské děti by se nikde jinde netolerovalo. Tak upravim Babicovu větu: když neumíte anglicky použijte italštinu.

Jinak ale spokojenost.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Ubytování bylo hezké čisté a velmi prostorné pro rodinu s jedním dítětem. Velká koupelna s velkým sprchovým koutem.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Strava byla dobrá. Nutno zkusit italské jídlo, to se jim připravuje na vysoké úrovni. Jak jinak.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Vybavenost dobrá. Lékař, u kterého doporučuji hned koupit léky antinal na střevní potíže za 3 €. Slabší wifi. Delegát mluvící český. Měli jsme od ***, tak nevím jestli to mají i ostatní.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pláž byla čistá. Lehátko s matrací vždy k dispozici. Každý den nová osuška. Pěkný vstup do moře a krásné koralove utesy plné rozmanitých ryb.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Byli jsme šnorchlovat v národním parku Hamata u nejkrásnějších korálových útesu. Hezky. Jen je to 1,5 hodiny autobusem a pak dvě hodiny plavba lodí. Celkem náročný. Je v tom i šnorchlovani s delfíny. To se mi moc nelíbilo. Jakmile se objevilo hejno delfínů, tak je začali natáčet motorovými čluny a pak vám v těsné blízkosti daly povel vyskočit a plavat za nimi. Což se nedalo zvládnout a připomínalo mi to hru rybičky rybičky lovte se.

V dalším kole jsme se toho neučastnily a sledovaly delfiny z lodí že které byl krásný výhled.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Docela se nám tam líbilo, ale nevím jestli bych se sem vratil. Egypt určitě ANO.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 21
z 27 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání