Napsat recenzi

Gemma hotel

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2022
Přečteno: 183x
Recenze se líbila: 19 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprostá spokojenost s hotelem,personálem,jídlem,pitím,zábavou,mořem,šnorchlováním a sluníčkem.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoje dál od pláže,každý den jsme dali 1 dolar za úklid a měli jsme krásné výtvory z ručníků,všude čisto a uklizeno.Voda v lednici, každý den samozřejmostí.Příjemně nás překvapila klima na pokoji a milí personál.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Velký výběr,formou švédských stolů,vynikajicí polévky,ryby,kuřata,přílohy a dortíky,každý si vybere,podle své chuti.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Delegát Mohamed Fawzi,mluvil dobře česky,vše nám vysvětlil a doporučil úžasné výlety.Kluci z jídelny Ibrahim,Mattia,Allam spokojenost na 100%,nečekali jsme ani minutu na pití a stále se ptali,jestli něco nepotřebujeme.V Pool baru všichni obsluhující-Sayed,Ahmed,Mohamed,byli milí,usměvaví,vtipní a hlavně bleskově obsluhující.Animátor Zoom se nám věnoval až moc i když jsme měli žlutý náramek.Vše je o lidech.Prodejce vodních dýmek a tatér Michael a Abramo,úžasní lidé se kterými je radost se potkat a trávit s nimi super večery u vodní dýmky a tetování hennou.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Krásné šnorchlování,pozvolný přístup do moře,spoustu barevných rybek,trnuch,želvy,prostě nádhera.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Příští rok,přijedeme určitě znovu a už se moooc těšíme na ten klid a pohodu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 24 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání