Napsat recenzi

Gemma Beach – Egypt Marsa Alam

Recenze hotelu Gemma Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2021
Přečteno: 1 462x
Recenze se líbila: 92 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Služby nabízené hotelem v době naší návštěvy (datum příletu 27. 8. 2021) rozhodně neodpovídali hotelu 5*.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoje velké a prostorné, čisté, ale 5 * hotelu je v koupelně pouze malé mýdlo a toaletní papír. Dávkovač sprchového gelu nefungoval. Set na vaření kávy má ve své výbavě pouze měkké plastové kelímky.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Výběr jídla byl omezený, ale pokud je jídlo chutné, nevadí nám to. Celý jídelní pult s jídlem obsluhovali pouze dva kuchaři. Jeden vydával jídlo a druhý doplňoval. Tvořila se velká a zbytečná fronta. Nápoje v jídelně byly podávány v malých plastových kelímcích, v době naší návštěvy nebylo bílé víno, ale ani tonic. Mícháné drinky nečekejte. Příbory nebalené, volně položené na stolech.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel má sice několik pěkných bazénů, ale vířivky, které jsou zde nafoceny nikdo nepouští. Žádné klouzačky nebo jiné vyžití pro děti. WIFI na recepci funguje velmi omezeně, cca 2 metry od recepčního.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Laguna rozhodně nenabízí pestrobarevný podmořský život. Všechny korály jsou zdevastovány, ryb je zde minimum.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Přímo v okolí hotelu není nic než poušť, to by nám nevadilo, kdyby bylo OK to ostatní.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Hotel rozhodně nesplňuje svou nabídkou služeb 5*. Byli jsme i ve 3* MOONu a nabízel lepší služby než nám byly poskytnuty zde. Po těžkém dohadování s delegátem se nám po 3 dnech podařilo hotel opustit. Přestěhovali jsme se sice do hotelu nižší kategorie, ale jeho služby byly rozhodně lepší.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 18
z 24 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání