Napsat recenzi

po 21 v Egyptu

Recenze hotelu Dream Lagoon & Aqua Park Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 1 673x
Recenze se líbila: 73 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Zatím nejhorší co jsem poznal, vhodné pro ubytování a pobyt našich spoluobčanů. Bohužel CK nepodávají objektivní informace - prostě byznys , na který dojedou.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Všechno původní od doby zahájení provozu, tudíž staré, opotřebované

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

slabý průměr

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

opět vše staré, hotel, pláž, slunečníky, bary

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

lepší průměr, slabý podmořský život

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Lepší jako u většiny zdejších hotelů nevycházet a nerozhlížet se.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Mrzí mne, že CK podávají zkreslené informace a inzerují tento hotel jako 5 hvězd. Je to prostě stará záležitost a současnost se nedá porovnávat s pobyty ve všech lokalitách Egypta před 15-20lety.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 24
z 46 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání