Napsat recenzi

Letní dovolená v zimě

Recenze hotelu Dream Lagoon & Aqua Park Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2022
Přečteno: 823x
Recenze se líbila: 15 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná letní dovolená v zimě, plná sluníčka. Hotelový areál je plný zeleně a vše krásně kvetlo - nádhera. Užili jsme si i šnorchlování - přímo u hotelu a nádherné korály s úžasným podmořským světem jsou cca 2 km po pláži od hotelu - kde je možno zapůjčit i neopren (nebyl potřeba, moře bylo i v této době příjemné). Informace pro všechny milovníky zvířat - v areálu žije i několik kočiček, které je možno přikrmovat, s čímž je personál svolný. Je možno využít i nabídky výletů. Pozor výlet do Asuanu je velmi náročný - dlouhá cesta a není tam silnice. Jinak spokojenost.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Příjemné, služby v pořádku

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Široký výběr a chutně připravené.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Personál vstřícný, doporučuji využít kosmetické a maserské služby

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 15
z 23 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání