Napsat recenzi

Dovolená leden-únor 2022 v Dream Lagoon

Recenze hotelu Dream Lagoon & Aqua Park Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2022
Přečteno: 1 809x
Recenze se líbila: 34 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Tato sem nepatří a nejde vymazat, je z výletu na ponorce, doporučuji!!! Tato sem nepatří a nejde vymazat, je z výletu na ponorce, doporučuji!!!

Byli jsme s manželem po prvé v Marsa Alam, jinak třikrát v Hurghadě. Zajíma nás rozdíl mezi hotely, místem, mořem a plážemi, obsluhou, službami, jídlem atak.. Za mne je celkový dojem na 2. Ale to jen proto, že Wifi není zadarmo, platí se za ní 25 EUR, funguje jen na jednom přístroji, ale ne na Iphone a telefonu Motorola, ještě, že jsme měli s sebou PC. A pak mne zklamalo počasí, ale za to hotel nemůže :-) A pak už jen samá superlativa.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Krásné pokoje, ale pokud chcete mít opravdu krásný pokoj s výhledem na bazén, hned na recepci doporučuji šoupnout obsluze 10 dolarů a vyberou Vám pokoj lepší. Mi dali jen 5 dolarů a dostali jsme krásný s výhledem na bazén moře, ale byl celý den ve stínu. V lednu není dobrý nápad..

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Super, mám 3 kg navrch.. mám co shazovat:-) Jídlo opravdu luxus, vše na co si vzpomenete, zákusky k obědu i večeři, zelenina velký výběr, oleje, zálivky, masa, těstoviny, pizza, víno, a když dáte číšníkovi 1 Eur, bude Vám ho nosit dokud neřeknete stop! Každý den byla večeře v nějakém duchu, Italská, Egyptská (ta byla top!!) a další. Poslední den (pátek) krásné rozloučení s klienty, s velkou ovací, bubny, zpěvem personálu a představení managementu hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Super, není si nač stěžovat.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Krásné, čisté, jen musíte daleko než budete moci plavat, ale to je super pro děti. Ty my jsme s sebou neměli, ale my jsme zase využili teplé vody, která byla až v hloubce.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Čisto, ale hned vedle je hotel Blue Lagoon (je součástí hotelu Dream Lagoon), ten je teď zavřený, ale je vidět, že se připravují na sezonu a provádějí úklidy a úpravy kolem hotelu. Součástí hotelu je i aquapark, ten můžete navštívit dle instrukci 1x zdarma, ale protože je teď hotel zaplněn tak max. z 1/4, pouštějí tobogán i ve čtvrtek a zdarma. Tam se vyřádí i malé děti. A dospělí hlavně!!

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Velká spokojenost i v návaznosti na cenu. Našli jsme si tento hotel v rámci last minute za necelých 10.000 Kč u společnost ***.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 15
z 23 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání