Napsat recenzi

Zklamání

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2021
Přečteno: 160x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsme navštívili již 9x. Krása zahrad se vytrácí. Vedení hotelu spoléhá jen na krásnou zátoku kvůli které se lidé vrací. Hotel jinak razantně upadá. Recepční neochotní, českou klientelu ubytovávají do nejhorší budovy č. 5, která je nejvzdálenější od moře a na kopci. Když nezaplatíte poplatek 25 USD, čekáte na pokoj od 06.30 do 16.00 hodin

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Budova č. 5 daleko a do kopce. Nesmí člověk nic zapomenout, jinak se jedná o malou tůru.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

nejhorší za 10 let.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

služby upadají, žádná živá hudba jen amatér s notebookem, animátoři se neustále mění.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

super. Kvůli té se vracíme

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Zklamání.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 78
z 100 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání