Napsat recenzi

Veliká paráda

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 259x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc jsme si to užili

Ubytování  průměrně (4/5)

nemohu říci jediné špatné slovo

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

kilo jsem přibrala, takže nevím, jestli si vlastně nemám stěžovat...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

ochotní, příjemní, milí

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

jedna velká radost, plavete mezi rybami, pohoda, úžasné

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

věděli jsme, kam jedeme, takže proč se na to zlobit, že není v blízkosti žádné město..prostě to je na báječnou línou dovolenou...alespoň máte energii do noci tančit při živé hudbě..

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

nadšená z termínů příjezdu a odjezdu, užili jsme si díky tomu všechny dny, naprostá spokojenost, až se tomu sama divím..ne vždy bývám tak nadšená. .moc děkujeme

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 69
z 86 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání