Napsat recenzi

Sbohem Brayko

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2021
Přečteno: 1 517x
Recenze se líbila: 39 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do Brayky jsme jezdili cca 10 let. Ale takovou změnu jsme opravdu letos nečekali. V Brayce už neplatí nic. Žádná pravidla. Nově vymáhají po člověku 25 USD za přednostní ubytování, ale umístí Vás stejně do nejhorší budovy č. 5. Když nezaplatíte tak přidělí pokoj až po 16 hodině. Zahrady už nikdo nezalívá, vše chřadne. Květiny se nevysazují. Hrozné porovnání s minulostí. :( Obrovský boj o lehátka. Když chcete pěkné místo musíte si jej zajistit v 05.45 hod. To nylo 1 hodinu před východem slunce. Už ani ta pláž se neudržuje. Bazény špinavé. Tenisové hřiště ani fotbalové už nikdo nevyužívá. Hrůza. Animátoři noví, nebyli vidět. Vše je bez vnitřní energie, bez kouzla. Je to obrovská škoda, že tenhle koplex tak upadnul. Že to majitelé vůbec dovolili, Snad orientace na rusky mluvící klientelu. Snad se jím to vyplácí. Ale doba pokročila a my opravdu už nechceme absolvovat skautský tábor.

Ale děkujeme ta krásných 9 pobytů + poslední nevydařený. Sbohem.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Za trest, že opětujete návštěvu

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

50 procent z předešlých pobytů

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

nic moc

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

nádhera, .. ale jen to

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

bordel

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

už nikdy

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 80
z 103 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání