Napsat recenzi

Rozloučení

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2021
Přečteno: 691x
Recenze se líbila: 44 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Bohužel se musíme s tímto resortem rozloučit. Po asi desátým pobytu v tomto hotelu již nehodláme akceptovat celkový úpadek. Připadá nám, že majitelé hotelu si nepřijí opakované pobyty. Kde jsou časy, kdy jsme se cítili jako VIP. Nyní pokoj obdržíme po příjezdu v 06.30 až v 16.30. Jsme důchodci a Češi a tak nám je přidělen pokoj v budově č. 5. Nic na tom, že jsme oba po operacích. Asi v rámci rehabilitace. Kde jsou ty krásné květiny na zahradách? Proč se zavírá Blue bar tak brzo. Proč už nehraje hudba. Služby jsou celkově špatné. A zátoka? Sama už to neutáhne. Bohužel nejsme zde vítáni a tak měníme resort.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

nejhorší za 10 pobytů

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

velké zhoršení

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

doznívá

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

bohužel jediné +

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

nevěříme, že bude lépe

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 80
z 103 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání