Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Brayka Bay Resort *****

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 640x
Recenze se líbila: 173 čtenářům
Fotografie: 22
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po Marsa Alam. Jako jeden z mála byl i v době února plný klientů.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Pokoje hezké a čisté. Na pokoji set pro přípravu kávy a čaje.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Klienti z tohoto hotelu mohou využívat aquapark, lehátka u aquaparku a nápoje u aquaparku v sousedském Royal Brayka. Nemohu ale využívat lehátka na pláži. Aquapark v rekonstrukci do konce března. Wifi v celém areálu včetně pokojů za poplatek. Na recepci je zdarma pro stálé klienty (druhá návštěva a víc). Bankomat, směnárna, klinika s lékařem. 3km trasa na nordic walking. 1 hlavní restaurace, 2 á la carte restaurace (středomořská a orientální).

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Pláž působila moc hezky, písečná, vstup pozvolný vhodný pro děti, molo také k dispozici u sousedního Royal Brayka.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Celkově hotel působil příjemně, je oblíbený vzhledem k velkému množství klientů.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 78
z 100 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání