Napsat recenzi

Podstatné uhoršení

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2021
Přečteno: 197x
Recenze se líbila: 18 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu jsme byli asi po 18té. Od první chvíle bylo jasné, že šetří kde mohou. Žádný welcome drink, žádný teplý ručník na uvítanou, za ubytování před 14. hod. zaplatit 25 USD. Na pokoji místo skleniček papírové voskované kelímky. Uklízí se pouze ob den!!!

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Pokoje pěkné, starší drobné závady - potrhaná sedačka, rozbitý držák na toaletní papír a pod.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Byli jsme tam od 23. října do 6, listopadu, první týden strašný nával, což se projevilo i na kvalitě jídla, především v tvrdosti masa, grilované věci velmi často spálené, ohořelé.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Běžný personál byl skvělý, dělal co mohl a s úsměvem. Animační služby mne nazajímaly.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Pláž čistá, stejně jako moře plné ryb. Trochu tam pan ředitel občas blbne se zákazem ranního zabírání lehátek před sedmou hodinou. Je fakt, že lehátek je málo a zabírají se již od 5. hodiny ranní.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Poušť.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Úroveň hotelu se dost zhoršila

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 78
z 100 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání