Napsat recenzi

Dovolená září 2021

Recenze hotelu Brayka Bay Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 415x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Když jsme přijeli na hotel,kolem 6hod.tak nám řekli,že pokoj kolem 14hod a začínáme obědem!, Což jsme teda necekali,ale hned delegát dodal že za 25 dolarů máme pokoj hned a dostaneme i náramky a můžeme jít na snídani. V jiných hotelech jsme dostali náramky ihned ,kartu na rucniky taky,(vse zadarmo)ale tady ne.Nešlo ani tak o dolary,ale mohli jsme mít tuto informaci dopredu.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Pokoje jsou už dlouho za zenitem,ale je pravda ,že opravy byly rychlé a v pokojích jsme chodili jen9m spát.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Jídlo asi po covidove době chudší, ale hlad nebyl

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Všichni byli moc ochotní!!!

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Jelikož jsme jeli úplně na poslední chvíli a ne za velký peníz,tak docela spokojenost. Neříkáme, že se sem vrátíme ...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 78
z 100 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání