Napsat recenzi

spokojenost

Recenze hotelu Blue Reef Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 102x
Recenze se líbila: 51 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

včera jsme se vrátili ze silvestrovského pobytu a naprostá spokojenost, byli jsme v Egyptě po sedmé a toto je hotel, kam se určitě ještě vrátíme.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Klasika, jako ve všech jiných hotelech v Egyptě, takže hodnotím kladně.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

pestré, chutné a vždy bylo z čeho vybrat

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

personál velmi milý a ochotný

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

pláž malá, ale dobrá, moře skvělé na šnorchlování

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 28
z 46 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání